Pharmacy chemist woman in drugstore

Відкриття аптеки в Україні

Аптечний бізнес є досить прибутковим і продовжує процвітати. І для того, щоб відкрити свою аптеку в Україні, зовсім не обов’язково бути фармацевтом. Для законної і успішної діяльності досить того, щоб ваш персонал мав фармацевтичну освіту.

А ось консультація і допомога юриста вам знадобляться. Оформлення ліцензії справа досить трудомістка з множиною підводних каменів. В будь-якому випадку Ви маєте бути зареєстровані як суб’єкт підприємницької діяльності.

Як відкрити аптеку: послідовність дій

Далі, щоб відкрити власну аптеку, потрібно визначитися з рівнем планованих завдань. Ліцензія для оптової торгівлі ліками і роздрібної торгівлі відрізняються. Якщо говорити про роздрібну торгівлю, то це може бути аптека, де можна буде продавати готові препарати, як по рецепту, так і без рецепту, а також готувати необхідні лікарські засоби.

У аптечній точці, розташованій на базі лікувальних установ, готувати препарати вже не можна, а аптечний кіоск може торгувати тільки ліками, які відпускаються без рецепту і предметами гігієни. Велике значення має розташування аптеки, наскільки великий потік потенційних покупців проходить через неї.

Таким чином, допомога юриста при відкритті аптека може та має включати наступні послуги:

  1. Створення суб’єкта підприємницької діяльності (реєстрація юридичної особи).
  2. Вибір форми власності, що найкраще відповідає конкретній ситуації.
  3. Вибір системи оподаткування для аптеки.
  4. Пошук та підбір приміщення для відкриття аптеки відповідно до вимог законодавства.
  5. Підготовка пакету документів для отримання ліцензії та торгівлю ліками.
  6. Допомога у отриманні ліцензії для аптеки.
  7. Підготовка пакету договорів с постачальниками та контрагентами.
  8. Юридичні  консультації щодо відкриття аптеки в Україні.
  9. Юридичний супровід діяльності.

 

Вимоги до аптеки в Україні

Варто відмітити, що увесь персонал зобов’язаний не лише мати фармацевтичну освіту і досвід роботи, але і діючі санітарні книжки. Має бути наказ про прийом їх на роботу і ксерокопії трудових книжок з цією відміткою.

Серйозні вимоги висуваються до приміщення аптеки. В наявності має бути не лише торговий зал, але і склад лікарських препаратів, зона для приймання і розфасовки препаратів, а також кімната для персоналу. До того ж будуть потрібні спеціальні меблі і холодильники. Якщо це входить у ваші плани, то треба підготувати робоче місце для приготування ліків на місці. Для отримання ліцензії потрібні документи на приміщення або на оренду такого, а також документи на аптечний склад.

І це ще не уci вимоги для тих, хто планує почати такий бізнес — відкрити аптеку чи аптечний кіоск в Україні. Досвідчені юристи і юридичні компанії підкажуть вам усі нюанси, що виникають при відкритті своєї аптеки. Їх консультація знадобиться навіть якщо ви плануєте відкривати філію вже працюючої аптеки. Те, що у вас займе багато часу, для них вже налагоджена і відпрацьована система. Проте потрібно вибирати юридичну компанію, знайому з особливостями цієї галузі і що добре зарекомендувала себе. Часто такі компанії роблять необхiднi консультації починаючи від вибору місця і до підбору персоналу з усіма необхідними договорами.

0 Відповіді

Відповісти

Приєднайтесь до розмови
Спілкуйтесь вільно!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>