Робота багатьох фірм і підприємств безпосередньо пов’язана зі співпрацею із зарубіжними партнерами, регулярними постачаннями товарів до іноземних ринків та експортом. Керівництво будь-якої організації стежить за іміджем своєї компанії і намагається знизити до мінімуму число конфліктів, збитків і непорозумінь, пов’язаних з помилками в документації, недотриманням правових норм та іншими похибками, що супроводжують ведення активної зовнішньоекономічної діяльності.

Деякі компанії воліють мати в своєму штаті менеджера зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД). Але представника цієї професії важко знайти на ринку праці та задовольнити його виправдано високі фінансові запити здатна не кожна організація. Існує альтернатива менеджерам ЗЕД: спеціалізовані юридичні компанії, що надають за тарифіковану плату послуги широкого спектра, від правової підтримки ЗЕД до надання захисту інтересів клієнта при недотриманні митних правил і навіть під час розслідування кримінальних справ.

Юридична допомога в сфері зовнішньоекономічної діяльності може знадобитися не тільки великим міжнародним компаніям, а й фізичним особам для вирішення ряду проблем. Дуже часто, на жаль, в неприємних ситуаціях опиняються студенти і туристи. У одних з’являються складності в оформленні паперів для проходження навчального курсу за кордоном, у інших — труднощі з отриманням візи або інших документів, наприклад, страховки.

Приводів для звернення до юриста з ЗЕД можна нарахувати кілька десятків. Головне – це  вчасно зорієнтуватися в ситуації, що склалася і тверезо оцінити свої сили, оскільки фахівцеві набагато простіше буде врегулювати  конфлікт на перших стадіях його розвитку. Дуже часто клієнти на перших порах прагнуть вирішити проблему своїми силами, але в підсумку лише ускладнюють і заплутують ситуацію. Наприклад, суперечка, яку можна було взаємовигідно врегулювати в стислі терміни в досудовому порядку, доводиться до суду і забирає в обох сторін багато коштів, часу і нервів.

Далі буде надано короткий перелік послуг юриста по зовнішньоекономічній діяльності, скористатися якими може кожна юридична чи фізична особа:

 • правовий супровідЗЕД;
 • створенняіндивідуальнихсхемведеннядля: тимчасовогоімпорту/експортуособистогомайна, давальницькоїсировини, комплектноготовару;
 • наданняконсультаційдосвідченогофахівцявсферімитного таподатковогозаконодавства;
 • підготовкакомплектудокументів, необхідногодляздійсненнязовнішньоекономічнихугод;
 • експертизадокументів, що регламентують перевезеннятоварів черезкордонвобох напрямках, аналізризиків іподатковихнаслідків;
 • юридичнапідтримкаінвестиційнихпроектів;
 • представлення інтересівклієнтавспірнихситуаціях, пов’язанихзмитнимиорганамиМіністерствадоходів, оформлення офіційнихпаперів;
 • захиствсудах;
 • корпоративнісемінариз митної тематики.

Що ж стосується надання послуг студентам та любителям туризму, то юристи з ЗЕД зможуть допомогти Вам у наступних ситуаціях:

 • підозрананесумлінне виконаннясвоїхзобов’язаньтурфірмою;
 • проблеми зотриманнямстраховки;
 • вирішення конфліктів ісуперечокзтуроператорами, компаніямиперевізниками, страховимикомпаніямита іншимиорганізаціями;
 • врегулювання спорів, яквдосудовому, таківсудовомупорядку.

З повним переліком послуг варто ознайомитися безпосередньо на прийомі у юриста по зовнішньоекономічній діяльності.

0 Відповіді

Відповісти

Приєднайтесь до розмови
Спілкуйтесь вільно!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>