ПОСЛУГИ ДЛЯ БІЗНЕСУ

РОЗРОБКА ДОГОВОРІВ

Для досягнення бажаного успіху у веденні господарської діяльності договірні відносить відіграють у наш час неабияку роль. Грамотне складання та розробка договорів для підприємства за допомогою фахівців даної галузі правовідносин є безпосередньою гарантією захисту інтересів вашого бізнесу від певних ризиків, які можуть бути спричинені недобросовісними діями партнерів, контрагентів та клієнтів.

Наша компаніє надає послуги складання договорів в Києві та на всій території України у господарській, цивільній, зовнішньоекономічній сферах діяльності із дотриманням всіх вимог діючого законодавства та міжнародних стандартів, а також із урахуванням  інтересів клієнта.

Для наших клієнтів ми розробляємо індивідуальні проекти договорів, враховуючи всі вимоги та інтереси для досягнення максимального результату, а саме:

 1. Договори поставки
 2. Договори надання послуг
 3. Договори оренди
 4. Договори підряду
 5. Агентські договори
 6. Зовнішньоекономічні договори
 7. Договори купівлі-продажу (корпоративних прав)
 8. Договори займу
 9. Договори перевезення
 10. Договори із відстрочкою платежу
 11. Трудові контракти, договори
 12. Інші види договорів

Таким чином, за допомогою наших юристів Ви зможете як замовити договір в Києві (та на всій території України) для однієї важливої угоди, так і розробити драфти (форми) договору для бізнесу та використовувати його для укладання багатьох угод. У будь-якому випадку ми допоможемо скласти договір для фізичної особи, підприємця чи юридичної особи із дотриманням всіх норм безпеки відносин.

Серед переваг послуг нашої компанії — повна відповідальність за результат, низькі ціни на якісні послуги, чітке дотримання строків складання договорів для бізнесу. Зв’яжіться із консультантом компанії та дізнайтися більше про наш сервіс складання договорів в Україні!


 Вартість розробки договорів складається в залежності від сфери застосування (використання) певного договору.