Сучасний бізнес дуже вимогливий до учасників ринку. Кожне нове обличчя в вашому списку партнерів повинно вселяти довіру, не визивати сумнівів, незалежно від масштабності співробітництва. Бізнес передбачає облік навіть самих незначних моментів, виконання відповідних правил. І якщо ваш нинішній чи майбутній партнер не має достатньої репутації, то ви маєте право виключити його зі свого списку і віддати перевагу іншим, більш надійним партнерам.

В світі, де розвиваються комп’ютерні технології, стає все простіше знайти, обробити, використовувати фактичну інформацію про кожного з учасників ринку. Для того, щоб здійснити юридичну перевірку ділового партнера, з яким ви плануєте укласти угоду чи який пропонує вам досить привабливі умови для співробітництва, потрібно вміти вибрати правильну тактику та приділити увагу в першу чергу на юридичні інститути, які допоможуть у цьому.

Не дивлячись на те, що сьогодні практично кожен може користуватись ресурсами всесвітньої павутини та здійснити юридичну перевірку партнерів по бізнесу самостійно, довіряти такому способу ми не радимо. Краще за все доручити цю роботу спеціалістам, тому що тут існує маса моментів, кожен з яких відіграє важливу роль в кінцевому результаті. Чим більший ваш бізнес, чим серйозніше співробітництво ви плануєте організувати з конкретним партнером, тим більше ресурсів та уваги потрібно приділити якісній и надійній перевірці. Достовірні дані можна знайти виключно за допомогою професіоналів, які займаються цим довгий час, які мають досвід роботи в цій сфері. Тим самим ви суттєво знижуєте фінансові ризики. Окрім можливості стати жертвою шахраїв, ви передбачаєте порядок та надійність, створюється ваша особиста репутація на ринку. Кожна успішна (невдала) угода, кожна співпраця с ненадійними (надійними) бізнес партнерами стає частиною вашої історії фінансового підприємства. Яким же чином відбувається перевірка з юридичної точки зору?

Однією з головних задач цього процесу являється: зібрання інформації про платоспроможність контрагента, про його надійність, про чистоту його бізнесу.
Надійність перевіряється в першу чергу його наявністю в Єдиному державному реєстрі, а також даними, які там присутні:

 • дані про керівника,
 • адреси проживання,
 • контакти юридичної особи,
 • його останні реєстраційні дії (дата та назва).

Також юридична перевірка ділового партнера в Україні передбачає збір податкових даних: фізична чи юридична особа перевіряється в якості справного платника податків.

Третій важливий етап: судова перевірка партнеру чи контрагенту. При наявності будь-яких даних про судимість, причетності до фінансових чи інших махінацій, проблем вам не запобігти у разі співпраці з таким контрагентом.

Окрім цього можна в індивідуальному порядку домовитись з юристами, які дані ви хочете отримати для створення більш детальної картини. Далі перелік типових і стандартних даних, які можна отримати щодо партнера:

 • реєстраційні дані, наявність підприємства а Єдиному державному реєстрі;
 • фінансова історія компанії;
 • офіційні контактні дані, адреса офісу, складів, інших підконтрольних об’ектів;
 • перевірка зареєстрованого майна;
 • фото-звіт з відвідування офісу за допомогою прихованого клієнта;
 • судова історія партнера по бізнесу;
 • повна інформація про види діяльності, про товари та послуги;
 • перевірка торгової марки;
 • дані про засновників;
 • дані про підприємство: кількість персоналу, уставний капітал, дані про експорт та імпорт;
 • дані про основних контрагентів, перевірка фінансової історії, банківські рахунки, звіти про прибутки та збитки;
 • сбір інформації про філії, якщо такі є.

Ці та інші дані можуть бути отримані з відкритих джерел чи при поданні заявки на отримання інформації безпосередньо у партнера. Також варто звернути увагу на зустрічні ініціативи потенційного партнера: якщо він відмовляється добровільно надати необхідні дані, повноцінна перевірка стає обов’язковою, якщо ви піклуєтесь про свою репутацію та долю свого підприємства.

Як бачите, процес перевірки ділових партнерів в Україні чи будь де досить непростий та вимагає спеціальних знань. Якщо ви хочете мати тільки надійних бізнес компаньйонів, довірте перевірку нам, і ви не пожалкуєте.

Наші робітники готові виконати найскладніші завдання та довести свій професіоналізм на ділі.

0 Відповіді

Відповісти

Приєднайтесь до розмови
Спілкуйтесь вільно!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>