ПОСЛУГИ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Перевірка контрагентів

dmytroВипадки недобросовісного партнерства у наш час зустрічаються, на жаль, набагато частіше, ніж хотілося б. Керівники бізнесу постійно повинні пильно стежити за діяльність своїх контрагентів, для того щоб вчасно виправити ситуацію. Ситуації із підставними керівниками, надання оманливої інформацію про компанію, випадки використання шахрайських схем недобросовісної роботи не  є нерідкість. Саме через це перевірка контрагентів в Києві та в регіонах України є саме тим інструментом, що здатний попередити неприємні обставини. Наведемо найбільш характерні приклади та напрямки такої діяльності:

Плюси співробітництва

Чому це корисно?

Юридична перевірка партнерів — можливість попередити участь у шахрайхських схемах спільного інвестування та доступ до управління компанією осіб, що можуть зашкодати бізнесу. Партнерство — сфера взаємодії, що потребує особливої уваги до потенційних партнерів, і ми здатні допомогти у цьому.

Юридична перевірка клієнтів дозволяє прийняти рішення про безпечні умови співробітництва. Ми допоможемо вирішити, чи варто надавати потенційному клієнту товарний кредит, яким чином захистити себе при договорних відносинах тощо.

Юридична перевірка постачальників дає можливість сформувати вірну уяву про репутацію компанії, вирішити, чи варто погоджуватись на передоплату, чи варто довіряти якості товарів/послуг та умовам співробітництва.

Наші методи

На скільки це ефективно?

Спеціалістами компанії Rizon розробленні певні схеми та методи, завдяки яким ми надаємо нашим клієнтам повну достовірну інформацію про конкретного контрагента. Нами були вдало виявленні шахрайські дії окремих осіб, що допомогло нашим клієнтам зберегти свій капітал та напрацьовану роками надійну  репутацію. Юридична перевірка компаній в Києві та Україні нашими спеціалістами — це надійний захист Вашого бізнесу від додаткових ризиків.

В тому числі ми здійснюємо юридичну перевірку контрагенту в податкової та різних інстанціях.

Зв’яжіться з нами, щоб дізнатися вартість юридичної перевірки контрагентів — клієнтів, постачальників, партнерів, — в Києві в Вашому конкретному випадку. Консультація безкоштовно!

Новини сайту

Цікаве у розділі Юридичний блог