Чому це потрібно?

Перевірка контрагента

Підписання керівництвом організації договору про співпрацю з новим контрагентом завжди супроводжується певний ризиком, пов’язаним з можливістю появи проблем з боку податкових органів. Щоб отримати необхідні гарантії перед підписанням контракту з новим контрагентом успішно практикується попередня перевірка його надійності.

Не дарма в народі кажуть: «довіряй, але перевіряй». У певних ситуаціях можна покластися на сумлінність нового партнера, але краще все-таки навести довідки для укладання безпечної угоди. Перевірка контрагента у бізнесі вбереже Вас від підписання контракту з шахраями та представниками неіснуючих фірм. Ще гірше, якщо Вам не пощастить підписати договір з компанією-одноденкою — в такому випадку, крім невиконання стороною своїх зобов’язань у Вас можуть з’явитися проблеми з податковою службою у вигляді різних штрафів, пені та позачергових перевірок.

На сьогоднішній день існує безліч загальнодоступних способів в стислі терміни отримати інформацію про керівництво фірми, її засновників, майновий стан, випадки невиконання взятих зобов’язань і про те, як давно фірма зареєстрована як юридична особа.

Крім безкоштовних джерел, інформацію можна почерпнути в одному з багатьох комерційних сервісів, що спеціалізуються на перевірці контрагентів.

Хтось сказав, що інформація як лимон — треба вміти вичавлювати з неї сік. Досвідчене керівництво в будь-якій ситуації віддасть перевагу витратам часу та убезпечить себе, навівши довідки про майбутнього партнера, ніж повіривши красивим словам поставить підпис, а потім витрачатиме час та гроші на вирішення виниклих проблем.

0 Відповіді

Відповісти

Приєднайтесь до розмови
Спілкуйтесь вільно!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>