Фірма Rizon — це досвідчений і згуртований колектив, який надає юридичні послуги в сфері туризму в Києві та Україні в цілому. Співпраця з великими компаніями і приватними особами направлена на допомогу у веденні бізнесу, організації керівництва, роботі з податковими службами та вирішенні широкого ряду проблем, що виникають у підприємницькій сфері. Не менш інтенсивну ми надаємо правову допомогу туристам — під час планування подорожі та при виникненні певних проблем. Кваліфікований юрист по туризму в Києві може врегулювати виниклий конфлікт, забезпечити правову консультацію, оцінити ризики і дати кілька корисних порад в будь-якій ситуації.

Наші послуги у сфері туризму

Професійні юридичні консультації з туризму нададуть неоціненну допомогу вашому бізнесу, особливо в умовах поточної кризи економіки. Спектр послуг, що ми надаємо:

  • розробка договорівз урахуванням інтересівзамовника;
  • юридична допомога подорожуючим та клієнтам туристичних агентств;
  • вивченняскарг,їх юридичноїсили іпідготовкавідповідейз метоювзаємовигідноговрегулювання питання;
  • консультаціяюристапо туризмупід час переговорів зпроблемнимиклієнтами;
  • розглядпередсудовихпозовівта захист інтересівфірмиу державнихорганахта / абосуді;
  • допомогаз повсякденними завданнями, вирішити які можеюридичне агентствобізнесуі туризму;
  • повний юридичний супровідтуристичного бізнесу в Києві.

Навіщо юрист туристичному агентству?

Туристичний бізнес — одна з найбільш перспективних галузей економіки в сучасному світі, що швидко розвиваються. Надійне правове регулювання дозволяє ефективно справлятися з жорсткою конкуренцією, великою кількістю підводних каменів і різними проблемами, які можуть виникнути внаслідок халатності або умисного невиконання своїх зобов’язань сторонами договору.

Допомога юриста подорожуючим та клієнтам турагентств

Юрист по туризму в Україні може полегшити виконання повсякденних справ і заощадити чимало коштів і часу: допоможе зібрати правильний пакет документів для поїздки, вкаже на тонкощі і нюанси законодавства країни, в яку планується поїздка, попередити про небажані дії за кордоном і вбереже від співпраці з компаніями-одноденками та іншими шахраями.

Краща пропозиція для бізнесу!

Фахівці фірми Rizon сформували оптимальний пакет юридичних послуг у сфері туризму. Пакетом послуг БІЗНЕС гарантується повний юридичний супровід Вашого туристичного бізнесу в Україні та конкретно Києві, а обійдеться він всього за 2 999 гривень на місяць! В індивідуальному порядку спектр надаваних послуг можна розширити з урахуванням особливостей фірми. Покладіть всі свої проблеми і завдання на міцні плечі юридичного агентства Rizon!