Чому вам має бути це цікаво?

Договір у господарських правовідносинах є головним документом, в якому зазначаються усі права та обов’язки сторін. Від того, яким чином складений договір (контракт), залежить стабільність договірних відносин. За допомогою аналізу та перевірки договорів можна висвітлити певні прогалини у договірних відносинах із контрагентами та знайти правомірні шляхи їх вирішення.

Наша практика однозначно вказує на те, що скасувати чи змінити умови договору в судовому порядку буває достатньо складно, а іноді — і неможливо. Набагато простіше та дешевше виключити всі ризики ще до укладання угоди. Адже немає нічого дивного в тому, що саме недоліки договорів будуть використовувати проти Вас партнери, клієнти, постачальники чи інші контрагенти. Один невірно сформульований пункт чи непередбачений завчасно ризик може коштувати забагато, щоб цим нехтувати. Саме тому юридична перевірка договору (угоди) в Україні — це кращий шлях передбачити проблемні сітуації задовго до їх виникнення.

Цікаво

Юридична перевірка договору — це та послуга, яка допоможе уникнути можливого збитку та захистить ваші інтереси у будь-якій ситуації.

Правовий аналіз договорів та контрактів в Україні — досить складний процес, який потребує високої кваліфікації спеціалісту. Але технічно вірний договір – це, фактично, форма страховки від невиконання сторонами обов’язків за договірними відносинами. Саме тому всім своїм клієнтам ми пропонуємо приймати виважені рішення — отримати аналіз і перевірку договору в Києві чи будь-якому іншому місті перед тим, як поставити свій підпис. Наші юристи надають послуги аналізу та перевірки договорів в Києві та дистанційно — в інших містах України. Завдяки ретельному та професійному проведенню аналізу фахівцями компанії наш Клієнт отримає бажаний результат! Замовте послугу перевірки угоди для юридичної чи фізичної особи — захистіть свої інтереси!

Як це працює?

Безкоштовна попередня консультація

Передоплата та узгодження термінів

Аналіз та юридична оцінка договору

Узгодження змін

Остаточний розрахунок

Скільки це коштує?

Всього

1 999 грн.

Що ще буде цікавим?